CYKLOKARPATY 2018 czas zacząć ... Start

Nadchodzi kolejny sezon z Kellys Cyklokarpatami. Jak co roku organizatorzy przygotowali esencję prawdziwego MTB i postawili na mocno górzyste tereny. Przyszłoroczne edycje będą jeszcze bardziej intensywne i wymagające, choć pojawi się również chwila na odpoczynek. Zapowiada się także kilka nowości.

W tym roku Kellys Cyklokarpaty rozpoczną się już 14 kwietnia w Horyńcu-Zdroju, natomiast zwieńczeniem całego cyklu będzie maraton w Rzykach, który w minionym sezonie zyskał miano jednego z najciekawszych pod względem kondycyjnym, technicznym oraz widokowym, i który wyciśnie z zawodników ostatki sił i zostanie w ich pamięciach na całą zimę. Na mapie Kellys Cyklokarpaty pojawią się trzy całkowicie nowe miejscowości. Z zupełnie nowej perspektyw zawodnicy podziwiać będą Gorce podczas maratonu w Łopusznej (Gmina Nowy Targ), Beskid Wyspowy odsłoni swe tajemnice na starcie w Kasinie Wielkiej (Gmina Mszana Dolna) i Myślenicach.

Warto wspomnieć, że organizatorzy słuchają swoich zawodników i w kalendarzu zostają kultowe już miejscówki, takie jak Przemyśl czy Wierchomla, które od lat podbijają serca maratończyków.

Cyklo-Karpatry 2018....  Zbierz znajomych i wystartujcie w Kellys Cyklokarpaty jako drużyna !!

Cyklokarpaty.pl to cykl maratonów kolarstwa górskiego, odbywający się w południowo-wschodniej Polsce...
w sezonie 2018 Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty odbywają się od połowy kwietnia do końca września w 12 lokalizacjach na terenie południowo – wschodniej Polski...

Maratony Rowerowe Kellys Cyklokarpaty pozwalają na starty w drużynach. Nie tylko sformalizowanych. Wystarczy, że zbierzesz znajomych, zgłosicie się pod wspólną nazwą drużyny i…  to wszystko!
 

Tak jak do tej pory, już końcem stycznia zawodnicy będą mieli możliwość rezerwacji numerów startowych na sezon 2018 w Systemie Timedo. Pierwszeństwo przysługuje tym, którzy w listopadzie wypełnili ankietę Kellys Cyklokarpaty. Osoby, które tej ankiety nie wypełniły, otrzymają możliwość rezerwacji numerów w II turze już początkiem lutego.

Program zawodów

Kellys Cyklokarpaty: Horyniec-Zdrój

14 KWI 11:00 SOBOTA

Horyniec-Zdrój

Kellys Cyklokarpaty: Przemyśl

28 KWI 11:00 SOBOTA

Przemyśl

Kellys Cyklokarpaty: Wierchomla

12 MAJ 11:00 SOBOTA

Wierchomla Wielka

Kellys Cyklokarpaty: Kluszkowce

26 MAJ 11:00 SOBOTA

Kluszkowce

Kellys Cyklokarpaty: Brzozów

2 CZE 11:00 SOBOTA

Brzozów

Kellys Cyklokarpaty: Łopuszna

16 CZE 11:00 SOBOTA

Łopuszna

Kellys Cyklokarpaty: Pruchnik

30 CZE 11:00 SOBOTA

Pruchnik

Kellys Cyklokarpaty: Wojnicz

15 LIP 11:00 NIEDZIELA

Wojnicz

Kellys Cyklokarpaty: Kasina Wielka

28 LIP 11:00 SOBOTA

Kasina Wielka

Kellys Cyklokarpaty: Dukla

12 SIE 11:00 NIEDZIELA

Dukla

Kellys Cyklokarpaty: Myślenice

25 SIE 11:00 SOBOTA

Myślenice

Kellys Cyklokarpaty: Rzyki

29 WRZ 11:00 SOBOTA

Rzyki

Strona internetowa http://cyklokarpaty.pl